La Rosa Refrigeration, L-13196-28, Refrigerated Counter, Sandwich / Salad Unit
SKU #: L-13196-28
Specifications
Capacity
(10) 1/6 size pans
Amps
1.60 Amps
Voltage
115V
Depth
28"
Length
96"
Area (in)
96" L x 28" D