La Rosa Refrigeration, L-14112-32, Refrigerated Counter, Pizza Prep Table
SKU #: L-14112-32
Specifications
Capacity
(15) 1/3 pans
Horsepower
1/2 hp
Length
112"
Area (in)
112" L x 32" D
Voltage
115V
Amps
14.32 Amps
Depth
32"