La Rosa Refrigeration, L-14138-32, Refrigerated Counter, Pizza Prep Table
SKU #: L-14138-32
Specifications
Capacity
(4) 1/3 pans
Horsepower
1/3 hp
Voltage
115V
Depth
32"
Length
38"
Area (in)
38" L x 32" D