La Rosa Refrigeration, L-14150-28, Refrigerated Counter, Pizza Prep Table
SKU #: L-14150-28
Specifications
Capacity
(6) 1/3 pans
Horsepower
1/3 hp
Voltage
115V
Thickness
16 gauge
Depth
28"
Length
50"
Area (in)
50" L x 28" D