La Rosa Refrigeration, L-80130-28, Serving Counter, Hot Food, Gas
SKU #: L-80130-28
Specifications
Number of Burners
1 burner
Area (in)
12" x 20", 30" L x 28" D
BTU
22000 BTU
Depth
28"
Length
30"