La Rosa Refrigeration, L-12162-28, Refrigerated Counter, Sandwich / Salad Unit
SKU #: L-12162-28
Specifications
Capacity
(8) 1/6 size pans
Horsepower
1/3 hp
Amps
11 Amps
Voltage
115V
Thickness
16 gauge
Depth
28"
Length
62"
Area (in)
62" L x 28" D