La Rosa Refrigeration, L-13148-28, Refrigerated Counter, Sandwich / Salad Unit
SKU #: L-13148-28
Specifications
Capacity
(6) 1/6 size pans
Amps
0.80 Amps
Voltage
115V
Depth
28"
Length
48"
Area (in)
48" L x 28" D