La Rosa Refrigeration, L-12174-28, Refrigerated Counter, Sandwich / Salad Unit
SKU #: L-12174-28
Specifications
Capacity
(10) 1/6 size pans
Voltage
115V
Depth
28"
Length
74"
Area (in)
74" L x 28" D