La Rosa Refrigeration, L-12186-32, Refrigerated Counter, Sandwich / Salad Unit
SKU #: L-12186-32
Specifications
Capacity
(10) 1/6 size pans
Voltage
115V
Depth
32"
Length
86"
Area (in)
86" L x 32" D