La Rosa Refrigeration, L-13172-28, Refrigerated Counter, Sandwich / Salad Unit
SKU #: L-13172-28
Specifications
Capacity
(10) 1/6 size pans
Amps
1.60 Amps
Voltage
115V
Depth
28"
Length
72"
Area (in)
72" L x 28" D