La Rosa Refrigeration, L-14104-32, Refrigerated Counter, Pizza Prep Table
SKU #: L-14104-32
Specifications
Capacity
(14) 1/3 pans
Horsepower
1/2 hp
Length
104"
Area (in)
104" L x 32" D
Voltage
115V
Amps
14 Amps
Thickness
16 gauge
Depth
32"