La Rosa Refrigeration, L-14162-32, Refrigerated Counter, Pizza Prep Table
SKU #: L-14162-32
Specifications
Capacity
(8) 1/3 pans
Voltage
115V
Depth
32"
Length
62"
Area (in)
62" L x 32" D