La Rosa Refrigeration, L-14174-28, Refrigerated Counter, Pizza Prep Table
SKU #: L-14174-28
Specifications
Capacity
(9) 1/3 pans
Horsepower
1/3 hp
Voltage
115V
Depth
28"
Length
74"
Area (in)
74" L x 28" D