La Rosa Refrigeration, L-14186-32, Refrigerated Counter, Pizza Prep Table
SKU #: L-14186-32
Specifications
Capacity
(11) 1/3 pans
Amps
10.78 Amps
Voltage
115V
Depth
32"
Length
86"
Area (in)
86" L x 32" D