La Rosa Refrigeration, L-14192-32, Refrigerated Counter, Pizza Prep Table
SKU #: L-14192-32
Specifications
Capacity
(12) 1/3 pans
Horsepower
1/3 hp
Amps
11 Amps
Voltage
115V
Depth
32"
Length
92"
Area (in)
92" L x 32" D