La Rosa Refrigeration, L-15148-28, Refrigerated Counter, Pizza Prep Table
SKU #: L-15148-28
Specifications
Capacity
(6) 1/3 pans
Amps
0.80 Amps
Voltage
115V
Depth
28"
Length
48"
Area (in)
48" L x 28" D